„Broadcast Solutions Group“ įsigyja Lietuvos sistemų integruotoją TVC

„Broadcast Solutions Group“ įsigyja Lietuvos sistemų integruotoją TVC
Stefanas Brederis, Ramūnas Dirmeikis, Vladislavas Grabovsky

UAB „TVC Solutions“, kurios generalinis direktorius yra Ramūnas Dirmeikis, tapo „Broadcast Solutions Group“ priklausančia ir valdoma dukterine įmone.TVC veiklos sritys iš dalies sutampa su „Broadcast Solutions“ veiklos sritimis ir didžia dalimi papildo Vokietijos sistemų integravimo įmonės veiklą. Būtent Baltijos regione ir NVS šalyse „Broadcast Solutions“, perimdama TVC, šiuo metu sustiprina savo pozicijas, galėdama pasiūlyti dar platesnį sprendimų spektrą, dar labiau pagerindama įrangos aptarnavimą ir palaikymą. Nors „TVC Solutions“ yra visiškai integruota į „Broadcast Solutions Group“, ji veiks kaip savarankiškas subjektas su savo vardu.
„Broadcast Solutions Group“ generalinis direktorius Stefanas Brederis komentuoja: „TVC verslo strategija, kurią sudaro apie 60% stacionarių studijų projektai ir 40% kilnojamų stočių gamyba, puikiai papildo ir atspindi „Broadcast Solutions Group“ plėtrą ir strategiją. Mes sveikiname Ramūną Dirmeikį ir visą TVC komandą tapus „Broadcast Solutions Group“ dalimi ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo“.
Ramūnas Dirmeikis, TVC generalinis direktorius, priduria: „Mums labai malonu būti „Broadcast Solutions Group“ dalimi ir savo patirtimi paremti „Broadcast Solutions“ komandą.“
Tomas Andriuškevičius, „Practica Capital“ partneris, vienas iš penkių akcininkų, parduodančių TVC, sako: „Mes labai džiaugiamės, kad TVC vystėsi bėgant metams ir dabar tapo vertinga tokio pramonės lyderio, kaip „Broadcast Solutions Group“, dalimi.“
Įkurta 2003 m., „Broadcast Solutions“ liko ištikima savo pradiniams tikslams ir siekiams, tačiau norėjo augti ir matė naujus veiklos horizontus. Per pastaruosius 17 metų broadcast technologijų pramonė subrendo, įvyko didelis įmonių konsolidavimas. Iš rinkos dingo daug mažų, bet svarbių sistemų integratorių. Sujungus TVC ir „Broadcast Solutions“ jėgas, šios dvi įmonės tapo sėkmingais verslo plėtros ir augimo pavyzdžiais, todėl jų laukia abipusė ir komerciškai sėkminga ateitis.

Apie UAB „TVC Solutions“
TVC yra nepriklausomas sistemų integruotojas, turintis klientų visoje Europoje, o taip pat ir Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose, Azijoje. Pagrindinė įmonės veikla yra sistemų projektavimas, įrangos tiekimas, televizijos bei radijo studijų integravimas, eterio aparatinių (Master Control Rooms), Playout sistemų, naujienų studijų ir archyvavimo sprendimų įgyvendinimas. Ypatingas dėmesys skiriamas kilnojamųjų TV stočių projektams ir specialios paskirties mobilių stebėsenos stočių gamybai.
Daugiau nei 50 darbuotojų komanda, kurią sudaro inžinieriai, projektų vadovai ir gamybos grupė, suteikia TVC paslaugoms kompetencijos, įgyvendinant klientų lūkesčius.
TVC pirmiausia yra projektinė organizacija, vykdanti broadcast projektus, ypatingą dėmesį skiriant detalėms.

Apie „Practica Capital“
„Practica Capital“ valdo tris rizikos kapitalo fondus (iš viso 52 mln. EUR), investuojančius į Baltijos šalių ankstyvojo etapo įmones ir sparčiai augančias MVĮ, kurios siekia patekti tarp regiono ir pasaulio veikėjų. 2012 m. Lietuvoje du ankstesni fondai buvo įsteigti pagal JEREMIE iniciatyvą, kurią administruoja Europos investicijų fondas (EIF), Ūkio ministerija, Finansų ministerija ir kuri yra finansuojama iš ES struktūrinių fondų pagal 2007–2013 m. Lietuvos ekonomikos augimo veiksmų programą. Trečiasis fondas, įsteigtas 2018 m., įgyvendinamas iš Verslo finansavimo fondo, įsteigto Ūkio ministerijos kartu su Lietuvos Respublikos finansų ministerija, ir finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo (ERPF) pagal 2014–2020 m. ES fondų investicijų Lietuvoje veiksmų programą, kurią valdo „Invega“.

Apie „Broadcast Solutions“

„Broadcast Solutions“ yra viena didžiausių sistemų integratorių Europoje, kurią sudaro visame pasaulyje veikiančių įmonių grupė. Daugiau nei prieš 17 metų pradėta veikla Vokietijoje, „Broadcast Solutions“ reiškia inovacijas ir inžinerinius sprendimus „Made in Germany“. Turėdama dukterines įmones Europoje, Azijoje ir Viduriniuose Rytuose, grupė planuoja, įgyvendina ir realizuoja projektus bei siūlo savo paslaugas visose transliavimo ir su šia veikla susijusiose srityse — visame pasaulyje. „Broadcast Solutions“, turinti daugiau nei 150 darbuotojų visame pasaulyje ir dirbanti kaip hardware nepriklausomų sistemų integratorė, siūlo savo klientams pritaikytus sprendimus — nuo idėjos iki įgyvendinimo ir ne tik.

close

Подпишитесь

на нашу рассылку!

close

Рады, что Вы с нами!

Подпишитесь, чтобы регулярно получать контент!

Advertisement